Mechnizuotas betoniniu grindinio trinkeliu klojimas, saligatviu plyteliu dejimas, lyginamasis sluoksnis paklojimas, grindinio paklotas tesimas,TRINKELIU DANGA,kelio pagrindai, kaip kloti betoninės trinkeles patarimai, klinkerines trinkeles, granitinės trinkeles, betoninės ažūrinės plytelės, vejos bordiūrai, gatvės bordiūrai įrengimas
ZWM-ogrodzenia-ozdobne-tvoros
Perdanga-grindinio-trinkeles
Betono-mozaika-grindinio-trinkeles
PROTEKTOR-profiliai
Medžio-centras-logotipas
 
 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

PASLAUGOS > GRINDINIO TRINKELIU KLOJIMAS > KELIU PAGRINDU IRENGIMAS a

 

 

kelių pagrindų įrengimas

Granito skalda

 

 iš trupinto betono, kelių pagrindų įrengimas

Trupinto betono skalda

 

Smėlis pagrindams fr.0-20mm

 

Pastato pagrindų įrengimas

Pastato pagrindų įrengimas iš dolomito skaldos


PAGRINDAI

Šaligatvių, takų ir aikštelių, vietinės reikšmės kelių, pagrindų įrengimas...

Geras pasiūlymas taupantiems

balos aplink namąNamas jau beveik pastatytas, baldai surinkti ir jau galima kviesti svečius kepti šašlykus, žaisti krepšinį. Tik va viena bėda, kuri trukdo – balos aplink namą, kurios neišvengiamai atsiranda po statybų. Nors jau praėjo daug laiko ir šviečia saulė, bet tos balos taip ir neišdžiūsta! Kaip nusikapstyti iki namo, pačiam, svečiams, draugams? Aišku, yra išeitis: turėti 10 porų guminių batų ir problema bus išspręsta. Arba galite pasinaudoti UAB „EUROSTATYBA“ pasiūlymu sutvarkyti aplinką ir įrengti pagrindus (trinkelems, betonui, asfaltui ir t.t.). Mes pažymėsime būsimų klojamų trinkelių kontūrus, nustatysim aukštį, nukasim viršutinį grunto (dirvos) sluoksnį. Supilsim reikalingą smėlio ir skaldos kiekį, užpilsim akmens dulkes, sutankinsim. Jūs jau turėsit aikštelę, takelius, ir visa tai kainuos tik 32 Lt/m 2. Galit tvarkyti veją, sodinti medžius, krūmus, nes visi “juodi” darbai jau bus padaryti. Taip pat (kai atsiras didesnės finansinės galimybės) galime sudėti ir trinkeles ant jau paruostų pagrindų. Arba Jūs patys galit sudėti trinkeles kaip lego, nes mes Jūs apmokysim kaip tai padaryti.

42*Lt/m² JŪS ATSIKRATYSIT PURVO

* plotas nuo 60m²

...iš smėlio, dolomitinės skaldos, žvyro skaldos, trupinto betono skaldos.

  • Automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas
  • Vietinės reikšmės kelių nuovažas/įvažas dangų įrengimas
  • Pagrindų ruošimas grindinio trinkelėms
  • Pastato pagrindų įrengimas betonavimui
  • Asfaltbetonio dangos pagrindų įrengimas


.
 


     
Balandis, 2011-

Iki 2011 birželio 30d. Užsisakus grindinio trinkeliu klojimo darbus geotekstilė ir geotekstilės paklojimas nemokamas*.

*esant nepakankamam pagrindo atsparumui (silpni, molingi gruntai)

 

 
Gegužės, 2010-

Iki 2010 birželio 30d. stačiakampio formos grindinio trinkelės GT 2-6 kaina tik - 27 lt/m2 su PVM. Vilniuje ir Vilniaus rajone pristatymas nemokamas (perkant ne mažiau kaip 70m2)

 

 

Kovas, 2010-

NEREALUS PASIULYMAS
Tik iki balandzio 30d. nenukrypstant nuo technologijos eiliskumo, naudojant silpniems gruntams geotekstile, laikantis dangu konstrukcijos netaupant medziagu saskaita, grindinio trinkeliu klojimas kainos tik 66lt* plius PVM, su visom medziagom. Atliktiems darbams suteiksime 5 metu garantija.
  • trinkeles 6 cm storio, pilkos spalvos
  • plotas nuo 60m2
 

Gegužė , 2009-

ŠIUO METU VYKDOMI, SĄJŪDŽIO AIKŠTĖS REKONSTRUKCIJOS DARBAI JONOVOJE

Trumpas fotoreportažas iš "įvykio" vietos

 

 

Balandis, 2009-

RESTA 2009

Maloniai kvieciame i kasmetine paroda RESTA 2009, kuri vyks Vilniuje LITEXPO parodu rumuose balandzio 07-10 dienomis. Laukiame Jusu prie gerbuvio paslaugu stendo L6.04. (lauke) – bus paaiskinta ir net vizualiai pademonstruota trinkeliu klojimo technologija, profesionaliu meistru dejimo galimybes, naujos formos betonines trinkeles ir t.t.

kelios nuotrauku is stendo ...

 

 

Kovas, 2009-

GRINDINIO TRINKELIU KLOJIMAS

Geras pasiulymas taupantiems

Namas jau beveik pastatytas, baldai surinkti ir jau galima kviesti svecius kepti saslykus, zaisti krepsini. Tik va viena beda, kuri trukdo – balos aplink nama, kurios neisvengiamai atsiranda po statybu.

daugiau ...

 

 

Kovas, 2009-

TERMOIZOLIACIJA, RAL MONTAVIMAS, ENERGIJOS TAUPYMAS, SILDYMO ISLAIDOS ir ENERGETINIS PASAS – pastaraisiais menesiais vis labiau populiarejancios temos. Ypac svarbus yra pastato konstrukciniu daliu sujungimai.

daugiau ...

 

 

Birzelis, 2007 -
Straipsnis APS zurnale

Gipskartonio profiliai– galimybe realizuoti neiprasciausias busto projektavimo idejas

Irenginejant busta visada norisi sukurti kazka isskirtinio, leisti pasireiksti fantazijai ar paprasciausiai realizuoti visus savo lukescius. Siais laikais architektu fantazija sugeba perzengti netgi galimybiu ribas, klientus nustebindama originaliais ir netiketais sprendimais

daugiau ...

PAGRINDINIS \  PREKYBA \ PASLAUGOS \ DARBU GALERIJA \ KONTAKTAI  
 
©2005 UAB EUROSTATYBA
Visos teises saugomos