Javascript DHTML Tree Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
 


Gipskartonio profiliai– galimybė realizuoti neįprasčiausias būsto projektavimo idėjas

Įrenginėjant būstą visada norisi sukurti kažką išskirtinio, leisti pasireikšti fantazijai ar paprasčiausiai realizuoti visus savo lūkesčius. Šiais laikais architektų fantazija sugeba peržengti netgi galimybių ribas, klientus nustebindama originaliais ir netikėtais sprendimais. Tačiau dažnai originalias idėjas lydi problema − kaip šiuos projektus įgyvendinti realybėje? Juk labai sudėtinga išgauti įmantrius išlinkimus, banguojančias lubų sijas ir pagaliau kokybiškai bei gražiai visa tai apdailinti.

„Protektor“ profiliai–kokybė ir patvarumas

Lietuvoje jau penktus metus veikianti UAB „Eurostatyba“ kaip vieną iš savo veiklos sričių pasirinko prekybą gipskartonio sistemų profiliais. Bendrovė atstovauja vienai iš didžiausių profilių gamintojų Europoje–vokiečių įmonei „Protektor“. Šios įmonės siūlomi papildomi apdailos profiliai išskirtiniai tuo, kad klientams gali pasiūlyti iš gipskartonio lengvai išlenkti įvairiausias formas ir tokiu būdu įgyvendinti įdomius ir, atrodytų, sudėtingus architektūrinius sprendimus.

Ekonomiškų statybų sprendimas

Kodėl verta naudoti šiuos profilius gipskartonio konstrukcijoms formuoti ir jungti? Pagrindinis pranašumas yra tai, jog darbai atliekami daug greičiau ir paprasčiau nei nenaudojant profilių.Jų paklausa rinkoje sparčiai didėja, nes brangsta darbininkų darbo jėga – ekonomiškiau pirkti montavimo profilį nei mokėti didesnius atlyginimus už ilgesnį darbą, kuris, beje, nėra toks kokybiškas ir ilgalaikis nei naudojant profilius. „Protektor“ profiliai yra lengvai dažomi ir itin atsparūs temperatūros pokyčiams.

Apdailos profiliai

Daugiausia dėmesio skiriama gipskartonio plokščių profiliams, leidžiantiems sukurti įvairias išlinkimų konstrukcijas. Tačiau taip pat svarbu ir papildomi apdailos profiliai, padedantys visiškai užbaigti visas detales. Deformaciniai glaistymo profiliai siūlėms pagaminti iš minkšto PVC. Jie skirti paslankioms sienų arba lubų siūlėms sutvirtinti, lengvai dažomi ir glaistomi, taigi visiškai nepastebimai įsilieja į aplinką. Statomuose objektuose ypač sudėtinga tinkamai suvesti kampus, o, pavyzdžiui, palėpėje kampo sujungimas su stogu nėra ir visiškai stabilus. Pavyzdžiui, gausiai pasnigus stogas gali nežymiai pajudėti žemyn. Be abejo, šis procesas išjudina ir kampą, kuris gali sutrūkinėti, o tai tikrai nepapuoš naujai įrengto namo interjero. Panašių problemų galima išvengti į kampą įstačius deformacinį profilį, kurio vidurys pagamintas iš minkšto PVC, taigi stogui judant jis tiesiog prisitaikys ir jokių trūkių nesimatys. Dekoratyviniai profiliai naudojami vidiniams ir išoriniams kampams formuoti, kampas gali būti tiek bukas, tiek status. Daug paprasčiau įmontuoti apvalinantį profilį nei rankiniu būdu bandyti keisti kampo formą. Taip pat galima pasirinkti ne tik visiškai apvalaus kampo profilį,bet ir subtiliai kampą apvalinantį. Rankiniu būdu apvalinti kampą būtų daug sudėtingiau, juo labiau − tai padaryti lygiai ir tikrai kokybiškai. Apdailos dekoratyviniai profiliai taip pat naudojami kaip sudūrimo juostelės lengvoms apkrovoms bei kitoms dekoratyvinėms konstrukcijoms kurti. Sujungimo su kitomis statybinėmis medžiagomis profiliai naudojami norint gražiai, nepastebimai sujungti skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, gipskartoniui su medžiu, tinku ar plytomis bei daugeliu kitų medžiagų. Dėl patogios „S“ formos profiliai geba elastingai prisijungti prie besiri-bojančių statybinių elementų. Tai labai svarbu vykdant pastato apdailos darbus, nes tarp architektų tapo populiaru siūlyti projektus, kuriuose naudojamos bent dviejų skirtingų tekstūrų medžiagos, o jų darnus ir akies nerėžiantis sujungimas lemia bendrą namo vaizdą.

Sijų išlyginimo kampuotis – išeitis tvirtinant prie sunkiai prieinamų ar pasvirusių plokštumų

UAB „Eurostatyba“ džiaugiasi galėsianti savo klientams pasiūlyti naują produktą − sijų išlyginimo kampuotį. Tai naujo tipo profilis,naudojamas montuojant palėpes. Kampuočiai pagaminti iš cinkuotos plieninės skardos, keleriopai užlenktų kampų su įvairiomis sisteminėmis perforacijomis. Šis produktas buvo pasiūlytas rinkai, nes pastebėta, jog senose nelygiose sijose arba gegnėse sudėtinga padaryti tolygią konstrukcinę plokštumą, ant kurios būtų galima montuoti kitas konstrukcijas, pavyzdžiui, sauso tinko plokštes arba pagrindą. Tačiau naudojant išlyginamąjį kampuotį tokios plokštumos lengvai suformuojamos ir statybininkams tuomet daug lengviau atlikti montavimo darbus, taip pat užtikrinamas atliktų darbų patvarumas ir stabilumas. Naudojant sijų išlyginimo kampuočius galima labai mažomis sąnaudomis ne tik išlyginti nelygumus pirminėje konstrukcijoje, bet ir sukurti papildomą primontavimo aukštį izoliacinėms medžiagoms, taigi izoliaciją galima dėti ne tik tarp gegnių, bet ir po gegnėmis. Dar patogiau tai, kad dėl specialios profilio formos prie jo galima tvirtinti garus sulaikančią foliją. Šis pramoniniu būdu pagamintas prijungimo profilis−statybosreikalavimus atitinkantis gaminys, sukurtas metalų stovų konstrukcijoms racionaliai prijungti prie įvairaus pasvirimo kampo, taip pat ir prie sunkiai prieinamų stogo plotų, lubų, apmušimų ir kitų, pavyzdžiui, mansardos, dalių. Dėl sisteminės išilgai einančios perforacijos ir atverčiamo tvirtinimo liežuvėlio profilį galima pritvirtinti bet kurioje vietoje po nuožulnuma arba pritvirtinti išlenktas plokštumas, neatsižvelgiant į polinkio kampą. Ši rinkai siūloma naujovė turėtų palengvinti ir pagreitinti statybos darbus. Be abejo, tai dar ne visi šio profilio pranašumai−dėlmodernių gamybos technologijų profiliai pagerina triukšmo izoliaciją, gerokai sumažina šilumos pralaidumą.

Lengviausias būdas statyti įvairaus išlinkimo sienas iš gipskartonio

Bendrovė „Eurostatyba“ gali pasiūlyti daugybę skirtingų profiliųsudėtingiausiems jūsų sprendimams įgyvendinti. Naudodami naują UW-5601 sistemą statybininkai gali kurti aukštos kokybės kreivų linijų sienas, kolonas, arkas ar netgi „S“ formos kreives iš gipskartonio. Darbai bus atlikti išskirtinai greitai, garantuojamas patvarumas. Įmonės vadovo Valerijaus Vitkovskio teigimu, „Eurostatyba“ įrenginėjant patalpas siūlo pačius paprasčiausius sprendimus, todėl nereikia „išradinėti dviračio“ iš naujo, galima tiesiog pasinaudoti jau paruoštu profiliu. Profiliai gali padėti lengviau vykdyti montavimo, dažymo, apdailos darbus, naudojant juos atlikti darbai visada atrodys nepriekaištingi, išbaigti ir atlikti aukščiausio lygio profesionalų.

Prekių funkcionalumas, paprastumas ir nuolatos gausėjanti pasiūla

UAB „Eurostatyba“ siūlo rinktis iš didesnės nei 800 skirtingų profilių įvairovės. Įmonė užsiima didmenine prekyba, o jos klientų sąraše rikiuojasi tokios statybinių medžiagų prekybos įmonės kaip „Ermitažas“, „Lemora“, „Dasfa“ bei „Makveža“. Pristatytųjų profilių paklausa Lietuvos rinkoje tendencingai didėja, tai rodo, kad pagaliau vartotojai atsigręžia į siūlomas naujoves, suteikiančias galimybę greičiau ir kokybiškiau atlikti darbus. Įmonės specialistai nuolatos stebi rinkos pokyčius, kad savo klientams galėtų kiek įmanoma greičiau pasiūlyti naujausias ir moderniausias prekes. Juk viskas skirta tam, kad statybos vyktų kiek įmanoma paprasčiau.

Šaltinis: žurnalas "APS"


 
.


Balandis, 2009-

RESTA 2009

Maloniai kvieciame i kasmetine paroda RESTA 2009, kuri vyks Vilniuje LITEXPO parodu rumuose balandzio 07-10 dienomis. Laukiame Jusu prie stendo:

5.A09B - bus demonstruojami nauji PROTEKTOR profiliai palepem ir sistemines angokrasciu plokstes

 

Kovas, 2009-

TERMOIZOLIACIJA, RAL MONTAVIMAS, ENERGIJOS TAUPYMAS, SILDYMO ISLAIDOS ir ENERGETINIS PASAS – pastaraisiais menesiais vis labiau populiarejancios temos. Ypac svarbus yra pastato konstrukciniu daliu sujungimai.

 

daugiau ...

 

 

Birzelis, 2007 -
Straipsnis APS zurnale

Gipskartonio profiliai– galimybe realizuoti neiprasciausias busto projektavimo idejas

Irenginejant busta visada norisi sukurti kazka isskirtinio, leisti pasireiksti fantazijai ar paprasciausiai realizuoti visus savo lukescius. Siais laikais architektu fantazija sugeba perzengti netgi galimybiu ribas, klientus nustebindama originaliais ir netiketais sprendimais

daugiau ...


PAGRINDINIS \  PREKYBA \ PASLAUGOS \ DARBU GALERIJA \ KONTAKTAI
©2005 UAB EUROSTATYBA
Visos teises saugomos