Mechnizuotas betoniniu grindinio trinkeliu klojimas, saligatviu plyteliu dejimas, lyginamasis sluoksnis paklojimas, grindinio paklotas tesimas,TRINKELIU DANGA,kelio pagrindai, kaip kloti betoninės trinkeles patarimai, klinkerines trinkeles, granitinės trinkeles, betoninės ažūrinės plytelės, vejos bordiūrai, gatvės bordiūrai įrengimas
ZWM-ogrodzenia-ozdobne-tvoros
Perdanga-grindinio-trinkeles
Betono-mozaika-grindinio-trinkeles
PROTEKTOR-profiliai
Medžio-centras-logotipas
 
 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

a a
PASLAUGOS > GRINDINIO TRINKELIU KLOJIMAS > BENDRA INFORMACIJA
 

mini krautuvas NEW HOLLAND LS 170

Kompaktinis įrankis tiesaus kampo išlaikymui bei matavimui

PROBST Mechaninis peilis trinkelių skaldymui "AL 65"

 

GRINDINIO TRINKELIŲ KLOJIMAS

UAB „EUROSTATYBA“ specializuojasi grindinio trinkelių, šaligatvio plytelių ir kelių pagrindų darbų vykdyme. Mūsų specialistai nemokamai atvyksta į vieta apžiūrėti aplinkos, visuomet konsultuoja dėl grindinio trinkelių rūšies bei spalvų pasirinkimo, nurodo jų ypatumus, komponavimo variantus ir naudojimo galimybes. UAB EUROSTATYBA darbininkai yra aprūpinti ypač geromis, kokybiškomis ir ergonomiškomis darbo priemonėmis. Taip pat naudojama ir specifinė įranga

 • Vandens nutekėjimo sistemos sukūrimui bei grunto žymėjimui naudojamas geodezinis instrumentas, lazerinis nivelyras HILTI
 • Žemės kasimo darbams naudojami mini krautuvai CASE 420 arba NEW HOLLAND LS 170 (dideliam kiekiui darbų naudojamas ekskavatorinis krautuvas JCB-3CX)
 • Grunto tankinimo mašinos BOMAG užtikrina smėlio ir skaldos sutankinimą.
 • Aukštos kokybės išklojimą garantuoja įmonės specialistai, naudodami naujus specializuotus įrankius:
  • Matuoklis-žymeklis atstumams
  • Kompaktinis įrankis tiesaus kampo išlaikymui bei matavimui
  • Borto elementų rankinis griebtuvas
 • Šaligatvių ir aikštelių patikimumą ir ilgalaikiškumą UAB „EUROSTATYBA“ pasiekia naudodama dvigubą (tarpinį ir galutinį) tankinimą.
 • Šaligatvių plytelių tarpelių užpildymas vykdomas naudojant specialią mašiną PROBST EF-H.

Vykdomų darbų klojimo terminas priklauso nuo paviršiaus, ant kurio klojamos šaligatvio plytelės ir grindinio trinkelės, nuo darbų kiekio, darbo sąlygų. Nuo šių veiksnių priklauso ir vykdomų darbų kaina. Mūsų klientai - statybos įmonės bei privatūs asmenys. Visiems darbams įmonė suteikia 5 metų garantiją.

Lazerinis nivelyras HILTI

Grunto tankinimo mašina BOMAG

Matuoklis-žymeklis atstumams

PROBST trinkelių perstūmimo įrankis

 
.
 


     
Balandis, 2011-
 

Iki 2011 birželio 30d. Užsisakus grindinio trinkeliu klojimo darbus geotekstilė ir geotekstilės paklojimas nemokamas*.

*esant nepakankamam pagrindo atsparumui (silpni, molingi gruntai)

 

 
Gegužės, 2010-

Iki 2010 birželio 30d. stačiakampio formos grindinio trinkelės GT 2-6 kaina tik - 27 lt/m2 su PVM. Vilniuje ir Vilniaus rajone pristatymas nemokamas (perkant ne mažiau kaip 70m2)

 

 

Kovas, 2010-

NEREALUS PASIULYMAS
Tik iki balandzio 30d. nenukrypstant nuo technologijos eiliskumo, naudojant silpniems gruntams geotekstile, laikantis dangu konstrukcijos netaupant medziagu saskaita, grindinio trinkeliu klojimas kainos tik 66lt* plius PVM, su visom medziagom. Atliktiems darbams suteiksime 5 metu garantija.
 • trinkeles 6 cm storio, pilkos spalvos
 • plotas nuo 60m2
 

Gegužė , 2009-

ŠIUO METU VYKDOMI, SĄJŪDŽIO AIKŠTĖS REKONSTRUKCIJOS DARBAI JONOVOJE

Trumpas fotoreportažas iš "įvykio" vietos

 

 

Balandis, 2009-

RESTA 2009

Maloniai kvieciame i kasmetine paroda RESTA 2009, kuri vyks Vilniuje LITEXPO parodu rumuose balandzio 07-10 dienomis. Laukiame Jusu prie gerbuvio paslaugu stendo L6.04. (lauke) – bus paaiskinta ir net vizualiai pademonstruota trinkeliu klojimo technologija, profesionaliu meistru dejimo galimybes, naujos formos betonines trinkeles ir t.t.

kelios nuotrauku is stendo ...

 

 

Kovas, 2009-

GRINDINIO TRINKELIU KLOJIMAS

Geras pasiulymas taupantiems

Namas jau beveik pastatytas, baldai surinkti ir jau galima kviesti svecius kepti saslykus, zaisti krepsini. Tik va viena beda, kuri trukdo – balos aplink nama, kurios neisvengiamai atsiranda po statybu.

daugiau ...

 

 

Kovas, 2009-

TERMOIZOLIACIJA, RAL MONTAVIMAS, ENERGIJOS TAUPYMAS, SILDYMO ISLAIDOS ir ENERGETINIS PASAS – pastaraisiais menesiais vis labiau populiarejancios temos. Ypac svarbus yra pastato konstrukciniu daliu sujungimai.

daugiau ...

 

 

Birzelis, 2007 -
Straipsnis APS zurnale

Gipskartonio profiliai– galimybe realizuoti neiprasciausias busto projektavimo idejas

Irenginejant busta visada norisi sukurti kazka isskirtinio, leisti pasireiksti fantazijai ar paprasciausiai realizuoti visus savo lukescius. Siais laikais architektu fantazija sugeba perzengti netgi galimybiu ribas, klientus nustebindama originaliais ir netiketais sprendimais

daugiau ...

PAGRINDINIS \  PREKYBA \ PASLAUGOS \ DARBU GALERIJA \ KONTAKTAI  
 
©2005 UAB EUROSTATYBA
Visos teises saugomos